Vitosol 200-F SVK/SVKA

Vitosol 200-F SVK/SVKA – гаряче водопостачання у простому виконанні

Сонячні колектори Viessmann Vitosol 200-F пакетні пропозиції SK03485Комплексний пакет для використання сонячної енергії від Viessmann дозволяє ефективно використовувати безкоштовну сонячну енергію. Пакет складається з двох плоских сонячних колекторів Vitosol 200-F, одного бойлера об’ємом 250 літрів та допоміжних системних компонентів.

Пакет є екологічним та економічним рішенням для гарячого водопостачання. Розрахункова економія при використанні сонячних колекторів для потреб гарячого водопостачання: до 60% щорічної кількості теплової енергії, потрібної для ГВП.

Ідеальний для реконструкції старих систем і спорудження нових

Пакет для гарячого водопостачання своїм розміром, потужністю й ціною розрахований на застосування в приватному будинку. Слугує для реконструкції старих систем чи встановлення в нових будинках. Ідеальне доповнення при заміні старого котла, або для встановлення в нових системах, у яких використання сонячної енергії вже стає стандартом.

Усі компоненти підібрані на заводі, розраховані на оптимальну взаємодію між собою. Надзвичайно простий процес установки за допомогою змонтованої на заводі гідравлічної штекерної системи зменшує час і витрати на монтаж.

Переваги:
  • Два сонячні колектори і водонагрівач у пакеті;
  • Гаряче водопостачання від безкоштовної енергії Сонця;
  • Висока потужність за вигідною ціною;
  • Компоненти, налаштовані на оптимальну взаємодію між собою;
  • Низьке споживання електроенергії високоефективним насосом.

Сонячні колектори Viessmann Vitosol 200-F пакетні пропозиції SK03485

Порадник “Сонячні системи” (PDF 2,10 Мб) (RU):
Посібник з проектування | Пласкі та трубчасті колектори Vitosol (PDF 7,91 Мб) (RU):
Посібник з проектування систем сонячного теплопостачання “Книга про Сонце” (PDF 7,22 Мб) (RU):

ESOP-Онлайн

ESOP-online розрахунок геліосистеми калькулятор софт програмне забезпеченняРозрахункова програма для геліосистем ESOP-Online (інтерфейс німецькою, англійською та ще декількома мовами) дозволяє порівняти різні сполучення й комбінації продуктів та оцінити їхню економічну ефективність.

Після введення всіх потрібних параметрів ESOP розраховує орієнтовні показники енергії випромінювання та продуктивність системи, якої можна досягти на його основі, а також відсоткову долю покриття загального споживання системи при різних варіантах комбінації опалювальних приладів

Перейти до ESOP-Онлайн