Vitoligno 300-P

Котли Viessmann на твердому паливі на пелетах Vitoligno 300-PЦілком автоматичний пелетний котел найвищого класу
Номінальна теплова потужність: від 4 до 48 кВт

Високий ККД і особливо низькі шкідливі викиди

Котел Vitoligno 300-P, що працює на деревних пелетах, має великий діапазон модуляції 1 : 3 і може застосовуватися для різноманітних цілей: від низькоенергетичного будинку до об’єктів з великою потребою в теплі.

Котли на твердому паливі на пелетах Viessmann Vitoligno 300-P

Завдяки подвійному регулюванню згоряння з лямбда-зондом і температурним датчиком, пелетний котел, розроблений компанією Viessmann, відзначається високим ККД і низьким рівнем викидів пилу та СО. Високий ККД при тривалій роботі став можливим завдяки автоматичному очищенню поверхонь нагріву.

У сполученні з системою відведення золи з камери згоряння через решітку, виготовлену з тонкої пластини, якою управляє електропривід, пелетний котел пропонує високий комфорт опалення за умови мінімального рівня витрат на обслуговування й очистку.

Площа поверхні нагріву може змінюватися залежно від поточної потреби в теплі (так звана технологія Variopass). Це дозволяє ефективну експлуатацію котла Vitoligno 300-P і при неповному навантаженні.

  • Цілком автоматичний водогрійний котел для деревних пелет у діапазоні потужностей від 4 до 48 кВт
  • Ефективне використання енергії деревини, ККД до 95 %
  • Триходова поверхня нагріву, що самостійно пристосовується до поточної потреби в теплі (запатентований принцип Variopass). Це дозволяє ефективно використовувати котел у різних діапазонах потужностей
  • Автоматичне відведення золи з камери згоряння через тонку решітку з нержавіючої сталі. Це гарантує високий рівень безпеки при експлуатації та великі інтервали між чистками котла
  • Висувна частина, що складається з шлюзового затвору й шнека, дозволяє точно, ощадливо дозувати паливо, цілковито виключаючи можливість пожежі
  • Автоматичне, економне запалювання з керамічним нагрівальним елементом
  • Цифровий контролер з великим текстовим табло, з автоматичним функціональним контролем, а також функціями керування сонячними колекторами та накопичувальними буферами
  • Широкий спектр оснащення для транспортування й складування пелет

Технічні дані та інструкція з проектування Vitoligno 300-P 4-48 кВт (RU) (PDF 4,13 Мб):
Інструкція з монтажу Vitoligno 300-P 4-48 кВт (RU) (PDF 2,52 Мб):
Інструкція з експлуатації Vitoligno 300-P 4-48 кВт (RU) (PDF 1,13 Мб):

Просте й інтуїтивне керування котлом відбувається за допомогою нового цифрового контролера, оснащеного великим текстовим табло. Можна також керувати двома змішувальними опалювальними контурами або одним контуром з підключенням геліосистеми, об’ємного водонагрівача та буферного баку.

Котли на твердому паливі на пелетах Viessmann Vitoligno 300-P

Комплексна система для опалення на пелетах

Для тривалої й надійної роботи важливо, щоб пелетні котли, системи розвантаження й зберігання палива були узгоджені між собою, утворюючи цілісний комплекс.

Деревні пелети можна підвозити спеціальними автоцистернами й задувати у сховища.

Довжина шланга, що використовується для заповнення пелетного сховища, не повинна перевищувати 30 метрів. Перевірте цей параметр у Вашого постачальника пелет. Автоцистерни для пелет вимагають певних габаритів під’їзду: зазвичай ширина дороги має бути не меншою за 3 метри, а габаритна висота мінімум 4 метри.

Приміщення для складування має по можливості виходити на зовнішню стіну будівлі. Вентилятор цистерни для пелет потребує підключення 230 вольт, а котел під час завантаження має відключатися.

Подача пелет пневмосистемою

Виконання з пневмосистемою потрібне там, де сховище пелет розташоване не безпосередньо біля місця встановлення котла. За допомогою цієї системи пелети можна транспортувати на відстань до 15 метрів. Гнучке розташування системи дозволяє використовувати її у вузьких приміщеннях. Така система адаптується під розвантажувальний шнек чи пелетний силос.

подача пелет пневматична

подача пелет пневматична

 

Подача пелет гнучким шнеком

Якщо сховище чи пелетний бункер розташовані в безпосередній близькості до котельні, пелети можна підводити до котла через гнучкий шнек. У такій конфігурації не потрібна місткість для пелет на самому котлі. Привідний механізм для шнека монтують на котлі, на шлюзовому затворі.

шнекова подача пелет гнучкий шнек

шнекова подача пелет гнучкий шнек