Vitosol 100-F

Сонячні колектори Viessmann Vitosol 100-FСонячні колектори покривають до 60% щорічної потреби в енергії для приготування гарячої води.У середньому в Україні на 1 кв.м. площі за рік потрапляє приблизно 1000 кВт-год сонячної енергії — таку енергію можна отримати при спалюванні 100 куб. м газу. Цю абсолютно безкоштовну енергію можна ефективно використати у приватному будинку для приготування гарячої води та підігріву басейну.

Застосовуючи високоякісні сонячні колектори Vitosol 100-F  з узгодженими між собою системними компонентами, в наших широтах можна покрити до 60% щорічної потреби в енергії для приготування гарячої води. Влітку іноді можна повністю вимкнути котел і використовувати лише енергію сонячних колекторів. В інші пори року сонячна система забезпечує попередній нагрів води і доповнюється іншим джерелом тепла. Ефективним є використання сонячних систем і для підтримки температури в басейнах.

На ринку України сонячні системи досі є новинкою, але в багатьох країнах світу вони використовуються вже кілька десятиліть. Навіть у тих країнах, де сонячна інсоляція набагато менша, ніж в Україні, наприклад у Фінляндії! А найстаріша сонячна установка Viessmann працює вже понад 30 років і далі забезпечує високий комфорт приготування гарячої води.

Властивості:
 • Пласкі сонячні колектори Vitosol 100-F з високоефективним титановим покриттям.
 • Електронний контролер Vitosolic для установок із підігрівом води двома джерелами — сонячними колекторами й водогрійним котлом.
 • Великий коефіцієнт використання за допомогою абсорбера з високоселективним покриттям, вмонтованої системи труб і високоефективної теплоізоляції.
 • Моделі абсорберів для горизонтального (SH1A, SH1B) чи вертикального (SV1A, SV1B) монтажу.
 • Швидкий монтаж за допомогою гнучких трубних з’єднань. Штекерна система дозволяє з’єднати колектори між собою у групи до десяти штук.

Сонячні колектори Viessmann Vitosol 100-F

 • Поверхня брутто 2,51 м²;
 • Площа абсорбера 2,32 м²;
 • Оптичний ККД (відносно площі абсорбера) 76% (тип SV1A / SH1A), 75,4% (тип SV1B / SH1B);
 • Тип колектора: плоский колектор;
 • Дизайн: темно-синя рама. За бажанням Замовника, раму можна виготовити в усіх інших кольорах палітри RAL;
 • Застосування: Житлові будинки, промисловість, комунальне господарство. Новобудова та модернізація. Типи SV1B / SH1B зі спеціальним абсорберним покриттям розроблені спеціально для прибережних регіонів;
 • Тип монтажу: для горизонтального або вертикального монтажу, для пласких чи похилих дахів, а також, поєднання дахів.
 • Інші ознаки: В українських широтах за допомогою сонячного колектора Vitosol 100-F можна покрити до 60% щорічної потреби в енергії для приготування гарячої води.

Порадник “Сонячні системи” (PDF 2,10 Мб) (RU):
Посібник з проектування | Пласкі та трубчасті колектори Vitosol (PDF 7,91 Мб) (RU):
Посібник з проектування систем сонячного теплопостачання “Книга про Сонце” (PDF 7,22 Мб) (RU):

Сонячні колектори Viessmann Vitosol 100-F
Сонячні колектори Viessmann Vitosol 100-F
Сонячні колектори Viessmann Vitosol 100-F

ESOP-Онлайн

ESOP-online розрахунок геліосистеми калькулятор софт програмне забезпеченняРозрахункова програма для геліосистем ESOP-Online (інтерфейс німецькою, англійською та ще декількома мовами) дозволяє порівняти різні сполучення й комбінації продуктів та оцінити їхню економічну ефективність.

Після введення всіх потрібних параметрів ESOP розраховує орієнтовні показники енергії випромінювання та продуктивність системи, якої можна досягти на його основі, а також відсоткову долю покриття загального споживання системи при різних варіантах комбінації опалювальних приладів

Перейти до ESOP-Онлайн